W 2012 roku firma Saunopol dołączyła do grona Ekspertów Klastra Bioenergia dla Regionu.

 

Celem naszego współdziałania jest zrównoważony rozwój energetyczny Polski środkowej. W kontekście postępujących zmian klimatycznych promujemy innowacyjne rozwiązania w energetyce odnawialnej w wymiarze lokalnym i regionalnym.

KREDYTY I DOFINANSOWANIA NA INWESTYCJE PRO-EKOLOGICZNE

 

  • współpracujemy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi,
  • posiadamy podpisane porozumienie z Bankiem Ochrony Środowiska w Łodzi i Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Łodzi,
  • przygotowujemy niezbędną dokumentację i formularze,
  • pracownik banku spotyka się bezpośrednio z klientem w naszej siedzibie i oferuje mu pełną obsługę bankową

 

Inżynier sprzedaży:
mgr inż. Jerzy Solecki
kom. 602 714 386
jerzy.solecki@saunopol.com.pl

Projekt, montaż, serwis

Wyposażenie łazienek

Solary

Rekuperacja

Pompy ciepła

Technika sanitarna

1. AKCESORIA ŁAZIENKOWE

Nasze akcesoria i dodatki łazienkowe pozwalają zaaranżować wnętrze w niebanalny sposób. Możemy wybierać z pośród szerokiego asortymentu produktów firm takich jak: EMCO, FERRO, HANSGROHE, PERFEXIM, KLUDI, EXCELLENT.

EmcoEmco ferro hansgrohe perfexim kludikludi excellentexcellent

2. BATERIE ŁAZIENKOWE

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę baterii łazienkowych oraz kuchennych czołowych polskich jak i zagranicznych producentów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas baterie były jak najwyższej jakości oraz zapewniały wysoki komfort użytkowania, a także były oszczędne i przyjazne dla środowiska.

BENKISER, COMITOR, DEANTE, DELFIN, FERRO, FRANKE, HANSGROHE,KFA, KLUDI, ORAS, SKALA, TRES, VALVEX

benkiserbenkiser comitor deante delfin ferro franke hansgrohe kfakfa kludikludi orasoras skalaskala trestres valvex

3. BRODZIKI I WANNY

W naszej ofercie znajdą Państwo wanny i brodziki wykonane z najwyżej jakości akrylu i żeliwa (wanny), charakteryzujących się bardzo wysoką wytrzymałością i niskim współczynnikiem ścierania. Szeroka gama produktów dysponująca różnorodnością kształtu i wymiarów, pozwala na dobór urządzenia nawet dla najbardziej wymagających klientów.

CERSANIT, DEANTE, EMALIA, LAMINEX, KORALLE, POLMAT, POOLSPA, SANPLAST

cersanitcersanit deante emalia laminexlaminex korallekoralle polimat poolspa sanplast

4. CERAMIKA SANITARNA

Oferta naszej firmy obejmuje również szeroko pojętą ceramikę sanitarną. Oferujemy Państwu produkty najwyżej jakości, mające zastosowanie w domowych łazienkach jak i budynkach użyteczności publicznej. Polecamy wyroby ceramiczne o klasycznych kształtach, a także posiadające niepowtarzalny design, które na pewno znajdą zastosowanie w państwa łazience, dodając jej stylu i elegancji.

CERSANIT, DELFIN, DURAVIT, HYBNER, LECICO, KERMAG, KORALLE, ROCA, SANITEC, KOŁO

cersanitcersanit delfin duravitduravit hybner lecicolecico kermagkermag korallekoralle rocaroca koło

5. HYDROMASAŻE

Hydroterapia to zabiegi uzdrawiające znane od wieków, uznawane zarówno przez medycynę tradycyjną jak i alternatywną polegające na zewnętrznym zastosowaniu wody w celu zapobiegania i leczenia dolegliwości. W ofercie naszej znajdują się wanny wyposażone w hydromasaż, oraz kabiny z hydromasażem. Wysoka jakość, solidne wykonanie i niezawodność, to w przypadku naszych producentów priorytet.

Zaliczają się do nich: LAMINEX, POOLSPA, EXCELLENT, KOŁO.

laminexlaminex poolspa excellentexcellent koło


6. KABINY NATRYSKOWE

Oferujemy Państwu kabiny natryskowe charakteryzujące się wysoką jakością, którą zawdzięczamy precyzyjnemu wykonaniu oraz użyciu do produkcji najlepszych komponentów . W naszej oferty znajdą Państwo kabinę dla siebie, dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

CERSANIT, DEANTE, DELFIN, HUPPE, KORALLE, ROLTECHNIK, SANITEC KOŁO, SANPLAST

cersanitcersanit deante delfin huppehuppe korallekoralle roltechnikroltechnik koło sanplast

7. MEBLE ŁAZIENKOWE

Oferujemy meble łazienkowe najwyższej klasy znanych producentów. Przy produkcji mebli zastosowano materiały gwarantujące ich wodoodporność. Duża liczba dostawców takich jak HYBNER, NOBBEL, KOŁO, CERSANIT, ROCA, DURAVIT, LECICO, KERAMAG gwarantuje zaspokojenie każdych gustów.

hybner nobbel koło cersanitcersanit rocaroca duravitduravit lecicolecico kermagkermag

8. PANELE I ZESTAWY NATRYSKOWE

Nasza oferta to połączenie nowoczesnych kształtów paneli natryskowych i klasycznego wzornictwa systemów natrysku łazienkowego. Indywidualny wygląd paneli prysznicowych nadaje charakter każdemu wnętrzu. Gwarancję dużego wyboru zapewniają nam: AQUATEC, ARMATURA, DEANTE, DELFIN, FERRO, HANSGROHE, POOLSPA, ROLTECHNIK, SANPLAST, KLUDI, EXCELLENT, PERFEXIM

aquatec armatura deante delfin ferro hansgrohe poolspa roltechnikroltechnik sanplast kludikludi excellentexcellent perfexim


9. SYSTEMY PODTYNKOWE

W grupie stelaży podtynkowych znajdują się kompletne łazienkowe systemy podtynkowe światowych liderów tej branży. Do grupy tej zaliczają się:

ABU-PLAST, ALCA PLAST, DELFIN, GEBERIT, HYBNER, KOŁO, CERSANIT

abu-plastabu-plast alcaplast delfin gerberit hybner koło cersanitcersanit

10. SYSTEMY UZDATNIANIA WODY

Ekologia i ekonomi a, obie te cechy są najtrafniejszym opisem oferowanych przez naszą firmę urządzeń uzdatniających wodę pitną. Widoczne oszczędności możemy zawdzięczyć produktom najwyższej jakości, a zdecydowanie są nimi systemy naszych dostawców. Proponowana przez oferta obejmuje również filtry oraz urządzenia filtrujące znajdujące zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym jak i w przemyśle.

AMII, EPURO, GSP

amiiamii epuro gsp

11. TECHNIKA ODPROWADZANIA WODY

Systemy odprowadzania wody proponowane przez naszych dostawców, wyróżniają się doskonałą jakością i wysoką wydajnością. Ponadto samo wykonanie produktów sprawia, że montaż jest łatwy i elastyczny. Większość produktów przeznaczonych do odprowadzania wody z gospodarstw domowych wykonana jest z wysoce gatunkowego polipropylenu (PP), który jest przyjazny dla środowiska i doskonale nadaje się do odprowadzania ścieków. Nasza oferta obejmuje także odwodnienia liniowe, które łączą w sobie funkcjonalność i design nadający stylu Państwa łazience.

ABUSANITAR, ACO, ALCAPLAST, CAPRICORN, DELFIN, GEBERIT, INTER SANO, KARMAT, KELLER, KESSEL, KLECHNIOWSKA, RAWIPLAST, VIEGA.

abusanitarabusanitar aco alcaplast capricorn delfin geberit intersano keller kessel klechniowska rawiplast viega


12. ZLEWOZMYWAKI

Oferujemy ogromny wybór zlewozmywaków. W naszej ofercie znajdują się zlewozmywaki stalowe i granitowe takich producentów jak:

ABU-PLAST, BLANCO, DEANTE, DELFIN, FRANKE, POLIMAT.

abu-plastabu-plast blanco deante delfin franke polimat

12.ZLEWOZMYWAKI


BENKISER, COMITOR, DEANTE, DELFIN, FERRO, FRANKE, HANSGROHE,KFA, KLUDI, ORAS, SKALA, TRES, VALVEX