W 2012 roku firma Saunopol dołączyła do grona Ekspertów Klastra Bioenergia dla Regionu.

 

Celem naszego współdziałania jest zrównoważony rozwój energetyczny Polski środkowej. W kontekście postępujących zmian klimatycznych promujemy innowacyjne rozwiązania w energetyce odnawialnej w wymiarze lokalnym i regionalnym.

KREDYTY I DOFINANSOWANIA NA INWESTYCJE PRO-EKOLOGICZNE

 

  • współpracujemy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi,
  • posiadamy podpisane porozumienie z Bankiem Ochrony Środowiska w Łodzi i Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Łodzi,
  • przygotowujemy niezbędną dokumentację i formularze,
  • pracownik banku spotyka się bezpośrednio z klientem w naszej siedzibie i oferuje mu pełną obsługę bankową

 

Inżynier sprzedaży:
mgr inż. Jerzy Solecki
kom. 602 714 386
jerzy.solecki@saunopol.com.pl

Projekt, montaż, serwis

Wyposażenie łazienek

Solary

Rekuperacja

Pompy ciepła

O firmie

 

Firma Saunopol powstała w 1991 roku. Od 1994 roku podjęliśmy się dystrybucji hurtowej na całą Polskę oraz serwisu ekologicznych urządzeń grzewczych.

 

Od marca 1997 roku firma rozpoczęła działalność we własnej siedzibie przy ulicy Inflanckiej 37 w Łodzi. W 1998 roku otworzyliśmy profesjonalny salon sprzedaży łazienek i szeroko rozumianych produktów branży grzewczej i instalacyjnej. Posiadamy atrakcyjną ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, instalatorów i sklepów instalacyjnych. Towary dostarczamy własnymi samochodami.

 

Klientom oferujemy kompleksowy zakres wykonywanych usług: od projektu poprzez wykonywanie wszystkich instalacji wewnętrznych w budynku aż po ich serwis.

Częściowo wykonujemy również instalacje zewnętrzne takie jak dolne źródła do pomp ciepła, przydomowe oczyszczalnie ścieków czy przyłącza wody i gazu do budynku.

Dziś oferta Saunopolu to towary w najlepszych cenach, blisko 150 dostawców z szeroko rozumianej branży sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej. Firma w całości opiera się na polskim kapitale i jest jednym z założycieli (udziałowcem) największej grupy handlowej branży sanitarnej - SBS Sp. z o.o.

 

Tworzymy zespół kreatywnych i zaangażowanych ludzi, gotowych do służenia swą wiedzą i umiejętnościami, w celu rozwiązywania problemów naszych klientów. Swój wizerunek SAUNOPOL zawdzięcza pracownikom. Naszym celem jest połączenie wiedzy i doświadczenia ludzi, którzy zakładali firmę z inwencją i kreatywnością młodych, wykształconych specjalistów. Dążymy do ciągłej poprawy obsługi Klienta.

 

O sukcesie firmy zdecydowały:

- wysoki poziom oraz fachowość świadczonych usług;

- szerokość oferty handlowej;

- kompleksowość usług: projekt, dostawa, montaż, serwis;

- pełna wiarygodność finansowa;

- umiejętność połączenia wiedzy, doświadczenia;

oraz najnowszych rozwiązań technicznych

 

Dziś mamy na koncie ponad 10 tys. zrealizowanych instalacji w hotelach, bankach, fabrykach, rezydencjach oraz domach jednorodzinnych.

 

Generalne zasady działania SAUNOPOLU to:

- towary najwyższej jakości oferowane w konkurencyjnych cenach,

- pomoc merytoryczna przy doborze urządzeń i ich serwisie,

- szeroka dostępność towarów bezpośrednio z magazynu.

- dostawy do klienta za pomocą własnego taboru samochodowego

 

Saunopol już cztero krotnie został wyróżniony tytułem Gazela Biznesu - w roku 2002, 2005, 2006 oraz 2007. Świadczy to o pozycji i sile firmy oraz o jej rzetelności w stosunku do swoich klientów. Nasi pracownicy posiadają szereg zdobytych certyfikatów i uprawnień. Bierzemy udział w wielu przedsięwzięciach branżowych, w tym wielokrotnie prezentowaliśmy się na Targach Budowlanych INTERBUD w Łodzi. Dla naszych klientów organizujemy szereg wydarzeń tematycznych takich jak: pikniki, wyjazdy, szkolenia, itp.