W 2012 roku firma Saunopol dołączyła do grona Ekspertów Klastra Bioenergia dla Regionu.

 

Celem naszego współdziałania jest zrównoważony rozwój energetyczny Polski środkowej. W kontekście postępujących zmian klimatycznych promujemy innowacyjne rozwiązania w energetyce odnawialnej w wymiarze lokalnym i regionalnym.

KREDYTY I DOFINANSOWANIA NA INWESTYCJE PRO-EKOLOGICZNE

 

  • współpracujemy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi,
  • posiadamy podpisane porozumienie z Bankiem Ochrony Środowiska w Łodzi i Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Łodzi,
  • przygotowujemy niezbędną dokumentację i formularze,
  • pracownik banku spotyka się bezpośrednio z klientem w naszej siedzibie i oferuje mu pełną obsługę bankową

 

Inżynier sprzedaży:
mgr inż. Jerzy Solecki
kom. 602 714 386
jerzy.solecki@saunopol.com.pl

Keller - uzdatnianie wody

Stacje zmiękczające Keller Family Line

 

stacja zmiekczajaca KELLERKeller Family Linie to zmiękczacze wody kontrolowane przez mikrokomputer. Chronią one urządzenia grzewcze i instalacyjne przed szkodliwym kamieniem kotłowym, a armaturę i sanitariaty przed osadem. Dodatkowo urządzenia AGD (pralka, zmywarka, ekspres do kawy, czajnik) dzięki nim zabezpieczone przed zniszczeniem i wzrostem zużycia energii.


Najważniejsze zalety stacji Keller Family Line to:

 

  • prosta obsługa,
  • niskie koszty eksploatacji,
  • logiczne sterowanie objętościowo-czasowe,
  • stała kontrola parametrów pracy urządzenia,
  • wysokowydajna żywica jonowymienna PUROLITE,
  • szereg zabezpieczeń antyprzelewowych.

Dokumenty:

Ulotka
Deklaracja zgodności
Karta gwarancyjna

Artykuły prasowe o tym produkcie:

Ogrzewnictwo.pl

Korpusy narurowe Keller

 

korpus narurowy kellerKorpusy narurowe Keller to przezroczyste produkty z gwintem mosiężnym mające średnicę 10''. Przeznaczone one do wody zimnej. Modele dostępne z przyłączami o średnicach 1/2'', 3/4'' i 1''.


Filtry narurowe Keller 10''

 

filtr narurowy keller z przezroczystym korpusemWraz z filtrami narurowymi Keller 10'' użytkownik otrzymuje klucz, płytkę mocującą oraz wkład filtrujący. Produkty posiadają przezroczysty korpus, a dostępne średnice ich przyłączy to 1/2'', 1'' i 3/4''.


Filtry narurowe Keller typu Big Blue

 

filtr narurowy keller typu big blueŚrednica głowicy filtrów narurowych Keller typu Big Blue to 1''. Taką samą średnicą posiada przyłącze tego produktu. W zestawie z filtrem znajduje się system wyposażony w płytkę mocującą oraz klucz służący do łatwej wymiany wkładów.


Wkłady Keller 10'' piankowe

 

wklady oczyszczajace polipropylenowe KellerOczyszczające wkłady polipropylenowe Keller 10'' sprzedawane w wersji 5-mikronowej i 20-mikronowej. W obu modelach przepływ znajduje się na poziomie 10 l/min.


Wkłady Keller 10'' sznurkowe

 

wklady sznurkowe oczyszczajace kellerSznurkowe wkłady Keller usuwają z wody rdzę, piasek oraz inne zawiesiny. Szczególnie są one polecane do wykonywania filtracji wstępnej. Przepływ wody w produkcie to 20 l/min. Dostępne wersje 5-mikronowe i 20-mikronowe.

 


Wkłady uzdatniające Keller do filtrów 10''

 

wklady uzdatniajace KellerWkłady uzdatniające Keller do filtrów 10'' to produkty z aktywnym węglem bitumicznym. Aktywowany węgiel bitumiczny usuwa z wody chlor oraz substancje organiczne. W celu przedłużenia żywotności wkładu sugerujemy zastosowanie przed nim filtru z wkładem mechanicznym z serii KEL161014 lub KEL161016. W ciągu minuty przez wkład przepływa 6 l wody.


Wkłady węglowe Keller ze spiekanego węgla

 

wklady weglowe keller z wegla spiekanegoWkłady węglowe Keller wykonane są ze spiekanego węgla o wysokiej gęstości. Węgiel ten posiada dużą zdolność absorpcji chloru i innych zanieczyszczeń organicznych zawartych w wodzie. Aby przedłużyć żywotność wkładu zaleca się zastosowanie przed nim filtru z wkładem mechanicznym z serii KEL161014 lub KEL161016. Przepływ wody we wkładzie to 6 l/min.


Wkłady uzdatniające Keller z wstępnym filtrem mechanicznym

 

wklady uzdatniajace keller z wstepnym filtrem10-calowe, dwuczęściowe wkłady uzdatniające Keller z wstępnym filtrem mechanicznym dedykowane są do fitrów 10-calowych. Część górna zawiera specjalnie aktywowany węgiel z łupin orzechów kokosowych o podwyższonej zdolności filtrowania. Część dolna zbudowana jest z pianki polipropylenowej. Wkłady usuwają z wody piasek, rdzę i zawiesiny, a także chlor oraz inne substancje organiczne. Przepływ wody wynosi w nich 8 l/min.


Wkłady odżelaziające Keller 10''

 

wklady odzelaziajace KellerWkłady Keller 10'' to produkty odżelaziające, z granulatem o właściwościach umożliwiających usuwanie jonów żelaza z wody, w których przepływ wody wynosi 3 l/min. Dla przedłużenia okresu eksploatacji wkładów zaleca się zastosowanie przed nimi dodatkowych filtrów z wkładem mechanicznym z serii KEL161014 lub KEL161016.

 


Wkłady zmiękczające Keller 10''

 

wklady zmiekczajace KellerWkłady zmiękczające Keller 10'' zawierają jonowymienny granulat, który zastępuje jony wapnia i magnezu jonami sodu. Przepływ wody znajduje się w nich na poziomie 12 l/min. Dla wydłużenia żywotności produktów zaleca się zastosowanie przed nimi filtrów z wkładem mechanicznym z serii KEL161014 lub KEL161016.


Wkłady wielokrotnego użycia Keller 10''

 

wklady wielokrotnego uzycia kellerWkłady Keller 10'' to produkty wielokrotnego użycia, wykonane z siatki nylonowej. Dostępne są one w wersji 50-mikronowej i 100-mikronowej. Produkty przeznaczone są do filtrów KEL 161012.


Wkłady Keller 10'' z włókniny polipropylenowej

 

wklad keller z wlokniny polipropylenowejWkłady Keller 10'' z włókniny polipropylenowej (dostępne wersje 5-mikronowe i 20-mikronowe) stworzone zostały dla filtrów Big Blue. Stosowane są one jako pierwszy stopień filtracji, podczas której usuwają z wody piasek, rdzę oraz pozostałe zawiesiny. Przepływ wody we wkładach wynosi 40 l/min.

 


Wkłady sznurkowe Keller do filtrów typu Big Blue

 

wklad sznurkowy keller do filtrow typu big bluePrzepływ wody przez wkłady sznurkowe Keller do filtrów typu Big Blue to 60 l/min. Produkty usuwają z wody pokłady rdzy, piasek oraz inne zawiesiny, w związku z czym doskonale sprawdzą się w trakcie filtracji wstępnej. W sprzedaży dostępne są wersje 5-mikronowe oraz 20-mikronowe, onie z przepływem wody na poziomie 60 l/min.


Bloki węglowe Keller do filtrów typu Big Blue

 

blok weglowy Keller do filtrow Big Blue10-calowe bloki węglowe Keller do filtrów typu Big Blue stworzone są ze spiekanego węgla, który posiada wysoką gęstość oraz dużą zdolność absorpcji chloru i innych zanieczyszczeń organicznych zawartych w wodzie. IPrzepływ wody w nich to 10 l/min. Przed blokami zaleca się zastosowanie filtrów z wkładami mechanicznym (KEL161025 lub KEL161027), co przedłuży ich żywotność.


Wkłady odżelaziające Keller 10'' do filtrów typu Big Blue

 

wklad odzelaziajacy keller do filtrow big blueWkłady odżelaziające Keller 10'' wyposażone są w specjalny granulat posiadający właściwości umożliwiające usuwanie jonów żelaza z wody. Przepływ wody wynosi w nich 12 l/min. Dla przedłużenia okresu eksploatacji zaleca się zastosowanie przed nimi dodatkowych filtrów z wkładem mechanicznym z serii KEL161014 lub KEL161016.


Wkłady zmiękczające Keller 10'' do filtrów typu Big Blue

 

wklady zmiekczajace keller do filtrow Big BlueWkłady zmiękczające Keller 10'' przeznaczone są do filtrów typu Big Blue. Produkty zawierają jonowymienny granulat, który zastępuje jony wapnia i magnezu jonami sodu. Przepływ wody znajduje się w nich na poziomie 12 l/min. Dla wydłużenia żywotności wkładów zaleca się zastosowanie przed nimi filtrów z wkładami mechanicznymi KEL161014 lub KEL161016.

 


Filtry pralkowe Keller

 

filtr pralkowy keller