W 2012 roku firma Saunopol dołączyła do grona Ekspertów Klastra Bioenergia dla Regionu.

 

Celem naszego współdziałania jest zrównoważony rozwój energetyczny Polski środkowej. W kontekście postępujących zmian klimatycznych promujemy innowacyjne rozwiązania w energetyce odnawialnej w wymiarze lokalnym i regionalnym.

KREDYTY I DOFINANSOWANIA NA INWESTYCJE PRO-EKOLOGICZNE

 

  • współpracujemy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi,
  • posiadamy podpisane porozumienie z Bankiem Ochrony Środowiska w Łodzi i Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Łodzi,
  • przygotowujemy niezbędną dokumentację i formularze,
  • pracownik banku spotyka się bezpośrednio z klientem w naszej siedzibie i oferuje mu pełną obsługę bankową

 

Inżynier sprzedaży:
mgr inż. Jerzy Solecki
kom. 602 714 386
jerzy.solecki@saunopol.com.pl

Keller - rozdzielacze c.o., szafki i osprzęt

Rozdzielacze stalowe Keller do c.o. 1''

keller rozdzielacz stalowy do co Stalowe rozdzielacze Keller wyposażone w: 2 x łącznik, 2 x belka rozdzielaczowa, 2 x korek zaślepiający mosiężny 1''. W sprzedaży dostępne wersje z następującą ilością sekcji: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12


Rozdzielacze stalowe Keller do c.o. 1'' z nyplami

keller rozdzielacz stalowy do co z nyplamiKupując rozdzielacze stalowe Keller do c.o. z nyplami użytkownik otrzymuje: nyple mosiężne 3/4 GZ, 2 x korek mosiężny 1'', 2 x belka rozdzielaczowa, 2 x łącznik. Dostępne wersje w ilości od 2 do 12 sekcji.


Rozdzielacze stalowe Keller do c.o. 1'' z układem mieszającym

 

rozdzielacz stalowy keller do co z ukladem mieszajacymElementy wchodzące w skład rozdzielaczy stalowych Keller do c.o. z układem mieszającym, to: pompa, by-pass, 2 x belka rozdzielaczowa, 2 x korek zaślepiający mosiężny 1'', zawór odcinający i termostatyczny, kurki spustowe, przepływomierze, zawory termostatyczne. Produkty dostępne w wersjach od dwu- do dwunastosekcyjnych.


Rozdzielacze stalowe Keller do c.o. 1'' do modułu mieszającego MMB

 

rozdzielacz stalowy keller do modulu mieszajacego mmbNa rozdzielacze stalowe Keller do c.o. do modułu mieszającego MMB składają się 2 łączniki, 2 belki rozdzielaczowe, 2 mosiężne korki zaślepiające 1'', przepływomierze oraz zawory termostatyczne. W sprzedaży dostępne modele posiadające od 2 do 10 sekcji.


Moduły mieszające Keller MMB do rozdzielaczy KEL 560002 do KEL 560010

 

keller moduł mieszającyGłowica termostatyczna z kapilarą przylgową, zawór termostatyczny, zawór odcinający, by-pass, pompa - z takich elementów zbudowane moduły mieszające Keller MMB do rozdzielaczy os KEL 560002 do KEL 560010.


Rozdzielacze mosiężne Keller do c.o. 1'' z obiegami, bez nypli

 

Wyposażenie rozdzielaczy mosiężnych Keller do c.o. 1'' z obiegami, bez nypli, to: profil mosiężny z gwintami wewnętrznymi 1'', króćce przyłączeniowe z gwintem zewnętrznym, 2 mosiężne zawory odpowietrzająco-spustowe G. Rozstaw króćców przyłączeniowych wynosi w nich 50 mm, a rozstaw belek rozdzielaczy to 235 mm. Produkty posiadają od 2 do 12 obiegów.


Rozdzielacze mosiężne Keller do c.o. 1'' z nyplami 3/4 GZ

 

Rozstaw króćców przyłączeniowych rozdzielaczy mosiężnych Keller do c.o. 1'' z nyplami 3/4 GZ to 50 mm. Rozstaw ich belek przyłączeniowych to natomiast 235 mm. Wyposażenie powyższych produktów to: 2 mosiężna zawory odpowietrzająco-spustowe, króćce przyłączeniowe z gwintem zewnętrznym, profil mosiężny z gwintami zewnętrznymi 1''. Rozdzielacze sprzedawane w wersjach od 2 do 12 sekcji.


Podtynkowe szafki Keller do rozdzielaczy

 

szafka keller do rozdzielaczy podtynkowaWysokości, w jakich dostępne podtynkowe szafki Keller do rozdzielaczy to: 335 mm, 435 mm, 565 mm, 715 mm, 795 mm, 965 mm. Szerokości tych produktów to 615-705 mm, a głębokości - 110-175 mm. Szafki Keller sprzedawane w wersjach o następującej ilości sekcji: 4, 6, 8, 10, 12, 14.


Natynkowe szafki Keller do rozdzielaczy

 

szafka keller do rozdzielaczy natynkowaSzafki natynkowe keller sprzedawane w wersjach od cztero- do czternastosekcyjnej. Ich wysokości to (w zależności od modelu) 385 mm, 485 mm, 615 mm, 760 mm, 845 mm i 1 015 mm, zaś szerokość i głębokość to, odpowiednio, 580 mm i 110 mm.


Zespoły przyłączeniowe naczynia wzbiorczego do c.o. Keller

 

zespol przylaczeniowy kellerZespoły przyłączeniowe naczynia wzbiorczego do c.o. Keller sprzedawane wraz z osprzętem. Dostępne wersje, które na wyposażeniu posiadają dodatkowo śrubunek.


Zestawy wymiennikowe Keller

 

keller zestaw wymiennikowyGotowe, kompletne zestawy wymiennikowo-pompowe Keller umożliwiają szybkie połączenie w jednym systemie układu otwartego z zamkniętym. Podstawowym elementem produktów jest płytowy wymiennik ciepła z izolacją termiczną. W komplecie znajdzie się także pełną armaturę zaworową (zawory odcinające, zwrotne i spustowe) oraz pomiarową (termometry tarczowe), filtry oraz pompy. Całe zestawy zamontowane na mocnych stelażach i przystosowane do zawieszenia na ścianie. Produkty sprzedawane w wersjach 10-płytowej, 20-płytowej, 24-płytowej i 30-płytowej.