W 2012 roku firma Saunopol dołączyła do grona Ekspertów Klastra Bioenergia dla Regionu.

 

Celem naszego współdziałania jest zrównoważony rozwój energetyczny Polski środkowej. W kontekście postępujących zmian klimatycznych promujemy innowacyjne rozwiązania w energetyce odnawialnej w wymiarze lokalnym i regionalnym.

KREDYTY I DOFINANSOWANIA NA INWESTYCJE PRO-EKOLOGICZNE

 

  • współpracujemy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi,
  • posiadamy podpisane porozumienie z Bankiem Ochrony Środowiska w Łodzi i Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Łodzi,
  • przygotowujemy niezbędną dokumentację i formularze,
  • pracownik banku spotyka się bezpośrednio z klientem w naszej siedzibie i oferuje mu pełną obsługę bankową

 

Inżynier sprzedaży:
mgr inż. Jerzy Solecki
kom. 602 714 386
jerzy.solecki@saunopol.com.pl

Delfin - wymienniki c.w.u.

Wymiennik poziomy Delfin z podwójną wężownicą

Wymiennik DELFIN z podwojna wezownicaWymiennik poziomy Delfin z podwójną wężownicą posiada zbiornik wykonany z blachy stalowej pokrytej warstwą emalii ceramicznej (pojemności 120 l, 140 l). W zestawie znajduje się też anoda magnezowa oraz izolacja z poliuretanu (styropianu). Produkt przystosowany jest do zamontowania grzałki elektrycznej na korku 1". Dostępny w wersjach dwupłaszczowej lub z podwójną wężownicą.


Wymiennik stojący Delfin z pojedynczą i podwójną wężownicą

Wymiennik stojacy DelfinWymiennik stojący Delfin z pojedynczą lub podwójną wężownicą posiada izolację z polistyrenu (grubość 70 mm lub 100 mm) i obudowę z tworzywa. Służy do podgrzewania i buforowania ciepłej wody użytkowej. Jego zbiornik (pojemności 150 l, 220 l, 250 l,300 l) wykonany jest z blachy stalowej pokrytej warstwą emalii ceramicznej. Produkt przystosowany jest do zamontowania grzałki elektrycznej typu EJK na korku 1½” i wyposażony w anodę magnezową. Modele z dwoma wężownicami dedykowane do systemów solarnych.