W 2012 roku firma Saunopol dołączyła do grona Ekspertów Klastra Bioenergia dla Regionu.

 

Celem naszego współdziałania jest zrównoważony rozwój energetyczny Polski środkowej. W kontekście postępujących zmian klimatycznych promujemy innowacyjne rozwiązania w energetyce odnawialnej w wymiarze lokalnym i regionalnym.

KREDYTY I DOFINANSOWANIA NA INWESTYCJE PRO-EKOLOGICZNE

 

  • współpracujemy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi,
  • posiadamy podpisane porozumienie z Bankiem Ochrony Środowiska w Łodzi i Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Łodzi,
  • przygotowujemy niezbędną dokumentację i formularze,
  • pracownik banku spotyka się bezpośrednio z klientem w naszej siedzibie i oferuje mu pełną obsługę bankową

 

Inżynier sprzedaży:
mgr inż. Jerzy Solecki
kom. 602 714 386
jerzy.solecki@saunopol.com.pl

Delfin - panele i zestawy natryskowe

Zestaw natryskowy Delfin

zestaw natryskowy delfinZestaw natryskowy Delfin (DEL 220010) składa się z drążka chromowanego, akrylowej mydelniczki, rozciągliwego węża podwójnie plecionego oraz pięciofunkcyjnej słuchawki (strumień deszczowy, strumień miękki, hydromasaż, dwa strumienie mieszane) z szarymi gumkami i regulacją uchwytu. Klasyczny wygląd zestawu sprawi, że będzie on odpowiedni do łazienki urządzonej w każdym stylu.


Zestaw natryskowy Delfin Classic

delfin classicDelfin Classic (DEL 220014) to jednopunktowy zestaw natryskowy z trzyfunkcyjną słuchawką (mgiełka wodna, strumień miękki, strumień deszczowy). W komplecie użytkownik dostaje także chromowaną mydelniczkę z uchwytem na słuchawkę oraz rozciągliwy, metalowy wąż o długości 150 cm. Produkt posiada system aniti-calc zapobiegający osadzaniu się kamienia.


Zestaw natryskowy Delfin Sigma

delfin sigmaNa zestaw natryskowy Delfin Sigma (DEL 220011) składają się: drążek z wykończeniem chromowanym, pięciofunkcyjna słuchawka, wąż o długości 150 cm, akrylowa mydelniczka oraz elementy montażowe. Uchwyt słuchawki posiada regulowaną wysokość. Na całość obowiązuje roczna gwarancja.


Zestaw natryskowy Delfin Omega

delfin omegaDelfin Omega (DEL 220012) to natryskowy zestaw o klasycznym wyglądzie złożony z chromowanego drążka, słuchawki pięciofunkcyjnej, węża 150 cm oraz akrylowej mydelniczki. Uchwyt dołączony do słuchawki ma regulowaną wysokość. Na zestaw obowiązuje roczna gwarancja producenta.


Panel natryskowy Delfin Novio

panel Delfin NovioDelfin Novio (DEL 212117) jest panelem natryskowym o nowoczesnym wyglądzie przeznaczonym do montażu ściennego lub narożnego. Jest on wykonany z anodowanego aluminium. W zestawie użytkownik otrzymuje: główną, czterofunkcyjną głowicę deszczową, trzy dwufunkcyjne dysze natryskowe, trzyfunkcyjną słuchawkę oraz rozciągliwy wąż o długości 150 cm umieszczony w podwójnym oplocie. Produkt posiada wymiary 1 300 x 170 x 75 mm i jest wyposażona w system anti-calc.


Ulotka

Słuchawka prysznicowa Delfin Beta

delfin betaDelfin Beta (DEL 220021) to nowoczesna, trzyfunkcyjna słuchawka prysznicowa. Jej niewielka waga oraz ciekawy design sprawiają, że produkt ten przyda się w każdej łazience.


Słuchawka prysznicowa Delfin Gamma

delfin gammaPrysznicowa słuchawka Delfin Gamma (DEL 220022) waży jedynie 0,19 kg. Jest to produkt trzyfunkcyjny, w którym wielkość strumienia można łatwo dopasować do swoich potrzeb.


Drążek prysznicowy Delfin Delta z mydelniczką

delfin deltaDrążek Delfin Delta (DEL 220030) wyposażony jest w mydelniczkę oraz regulowany uchwyt na słuchawkę. Produkt posiada nowoczesne, chromowane wykończenie oraz roczną ochronę gwarancyjną.


Drążek prysznicowy Delfin Lambda wygięty z półką

delfin lambdaDelfin Lambda (DEL 220031) to funkcjonalny drążek prysznicowy z wygodną półką oraz regulowanym uchwytem na słuchawkę. Produkt wykończony w chromie. Obowiązuje na niego roczna gwarancja producenta.


Wąż prysznicowy Delfin wzmocniony

waz delfinWąż prysznicowy Delfin wzmocniony jest podwójnym oplotem. Jest on dostępny w wersjach o długości 120 cm (DEL 220040), 150 cm (DEL 220050), 175 cm (DEL 220060) i 200 cm (DEL 220070). Jego maksymalne ciśnienie robocze to 10 bar (1 MPa), zaś maksymalna temperatura robocza to 90oC.


Wąż prysznicowy Delfin wzmocniony rozciągliwy

waz delfin rozciagliwyDostępne długości wzmocnionego, rozciągliwego węża prysznicowego Delfin, to: 120 cm (DEL 220080), 150 cm (DEL 220090, DEL 220010). Produkt posiada wykończenie chromowane, jego maksymalna temperatura robocza to 90oC, a maksymalne ciśnienie robocze to 10 bar (1,0 MPa).