W 2012 roku firma Saunopol dołączyła do grona Ekspertów Klastra Bioenergia dla Regionu.

 

Celem naszego współdziałania jest zrównoważony rozwój energetyczny Polski środkowej. W kontekście postępujących zmian klimatycznych promujemy innowacyjne rozwiązania w energetyce odnawialnej w wymiarze lokalnym i regionalnym.

KREDYTY I DOFINANSOWANIA NA INWESTYCJE PRO-EKOLOGICZNE

 

  • współpracujemy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi,
  • posiadamy podpisane porozumienie z Bankiem Ochrony Środowiska w Łodzi i Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Łodzi,
  • przygotowujemy niezbędną dokumentację i formularze,
  • pracownik banku spotyka się bezpośrednio z klientem w naszej siedzibie i oferuje mu pełną obsługę bankową

 

Inżynier sprzedaży:
mgr inż. Jerzy Solecki
kom. 602 714 386
jerzy.solecki@saunopol.com.pl

Delfin - baterie

Baterie Delfin Riso

risoDelfin Riso to baterie z głowicą ceramiczną 35 mm posiadające wykończenie chromowane. Te klasyczne rozwiązania dobrze odnajdą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Co ważne, baterie Riso produktami atrakcyjnymi także pod względem cenowym, przez co zyskały sobie spore grono zadowolonych odbiorców. Do linii Riso należą baterie wannowe, umywalkowe (ścienne i stojące), zlewozmywakowe (ścienne i stojące), bidetowe oraz natryskowe.

Ulotka
Deklaracja zgodności
Atest higieniczny

Baterie Delfin Steno

stenoBaterie z serii Delfin Steno sprzedawane wraz z kompletnym zestawem montażowym. Posiadają one regulator ceramiczny 40 mm oraz chromowane wykończenie. Ich cena jest atrakcyjna, a jakość znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Linia Steno składa się z następujących produktów: baterie wannowe, baterie umywalkowe (ścienne, stojące i z wyciąganą rączką natrysku), baterie zlewozmywakowe (ścienne i stojące), baterie bidetowe, baterie natryskowe.

Ulotka
Deklaracja zgodności
Atest higieniczny

Baterie Delfin Nivia

niviaSzeroka gama modeli, klasyczne wzornictwo, niezawodna jakość - to najważniejsze cechy, które wyróżniają baterie z serii Delfin Nivia. Modele, które dostępne w ramach wspomnianej linii, to: baterie wannowe, baterie umywalkowe ścienne oraz stojące, baterie zlewozmywakowe ścienne oraz stojące, baterie bidetowe, baterie natryskowe i baterie zlewozmywakowe stojące z wysuwaną wylewką. Wszystkie one posiadają głowicę o średnicy 40 mm.

Ulotka

Baterie Delfin Rivia

riviaKlasyczny styl, ponadczasowy design oraz miękka linia to cechy dzięki którym produkty z serii Rivia bez problemu dopasują się do łazienek i kuchni o spokojnym wystroju, pozostając z nimi w pełnej harmonii. Dzięki wysokiej jakości surowców oraz bezwzględnie przestrzeganym standardom produkcji Delfin Rivia daje gwarancję długiego, bezawaryjnego użytkowania. W ramach powyższej linii dostępne baterie wannowe, natryskowe, umywalkowe oraz zlewozmywakowe. Wszystkie modele posiadają głowicę ceramiczną 35 mm i wykończenie chromowane. Na baterie Delfin Rivia dostępna jest pięcioletnia gwarancja producenta.


Dokumenty:

Ulotka
Baterie umywalkowe stojącedeklaracja zgodności
Baterie umywalkowe ściennedeklaracja zgodności
Baterie wannowedeklaracja zgodności
Baterie zlewozmywakowe stojącedeklaracja zgodności
Baterie zlewozmywakowe ścienne - deklaracja zgodności
Baterie natryskowe - deklaracja zgodności

Artykuły prasowe o tym produkcie

Budujemydom.pl

Baterie Delfin Dali

daliDelfin Dali to seria jednouchwytowych baterii umywalkowych, bidetowych, wannowych, natryskowych i zlewozmywakowych (wersje z wylewką ruchomą oraz wyciąganą). Jej innowacyjne wzornictwo zostało oparte o połączenie wyrazistych kątów prostych z elementami zaokrąglonymi. Główne elementy baterii wykonano z mosiądzu, zaś wykończenie jest chromowane. Najważniejsze cechy powyższych produktów to: głowicaceramiczna o średnicy 35 mm, przyłączeelastyczne, 3/8, 40 cm, gwarancja – 5 lat.


Baterie Delfin P

delfin pNa linię baterii Delfin P składają się baterie wannowe, stojące i ścienne baterie umywalkowe, stojące i ścienne baterie zlewozmywakowe, baterie natryskowe oraz baterie bidetowe. Wszystkie one posiadają głowice o średnicy 35 mm i wykończenie chromowane. Ich klasa przepływu to A, a klasa akustyczna - II.


Baterie umywalkowe Delfin na podczerwień

podczerwienBaterie umywalkowe Delfin na podczerwień można kupić w wersji z zasilaczem (transformator 9 V, kod: DEL A105AE) lub bateryjnej (baterie 9 V, kod: DEL A105AB). Przystosowane one do podłączenia zimnej lub zmieszanej wody. Co ważne, istnieje możliwość zamontowania mieszacza ręcznego lub termostatycznego (np. pod umywalką w celu podłączenia wody ciepłej i zimnej). Elektronika posiada szeroki zakres możliwych regulacji przy pomocy pilota, m.in. zmianę zasięgu wykrycia czujnika, czasu wypływu wody, opóźnienia wykrycia przez czujnik czy włączenia i wyłączenia czujnika, a także tryb zabezpieczający. Maksymalna temperatura wody w powyższych bateriach to 70oC, zaś ciśnienie wody mieści się w zakresie 0,3-8,0 bar (4,0-116 PSI).


Baterie termostatyczne Delfin

termostatyczneTermostatyczne baterie Delfin dostępne w wersji wannowej (z przełącznikiem wanna/prysznic) oraz natryskowej. Oba modele przeznaczone do montażu naściennego, a ich wykończenie jest chromowane. W baterie wbudowano regulator termostatyczny oraz blokadę gorącej wody. Drugi z tych elementów jest ważny zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi, gdyż zapobiega poparzeniom skóry najmłodszych użytkowników.

Deklaracja zgodności

Baterie czasowe umywalkowe Delfin

bateria czasowa delfinCzasowe baterie umywalkowe marki Delfin przystosowane do podłączenia jednego rodzaju wody (zimnej bądź wcześniej zmieszanej). Aby podłączyć do nich wodę ciepłą oraz zimną należy więc dodatkowo zamówić mieszacz podumywalkowy. Po naciśnięciu baterii uruchomiony zostaje wypływ wody, który trwa 6-8 sekund. Po tym czasie zawór samoczynnie zamyka się. Powyższe produkty wykonane z mosiądzu i posiadają błyszczące, chromowane wykończenie. Rozmiar ich zaworu to 1/2''.